Ten nejúčinnější způsob, jak udržet vozidlo na silnici!

Ten nejúčinnější způsob, jak udržet vozidlo na silnici je využít služeb DAF autorizovaných dealerů. Naši vysoce kvalifikovaní profesionálové vám pomůžou se vším, co se týká oprav a údržby a dodávek dílů pro vozidlo jakéhokoli stáří. Pokud by se vyskytla neočekávaná porucha, vždy se můžete spolehnout na asistenční službu DAF International Truck Service (DAF ITS).

 

5 důvodů, proč si vybrat autorizovaný servis DAF

 

 

Opravy a údržba u autorizovaných servisů DAF

Náš program DAF MultiSupport nabízí celou řadu servisních balíčků oprav a údržby, které zvýší vaši dostupnost, přispějí ke kontrole nákladů a sníží rizika. Sami si určíte úroveň služeb s možností rozšíření na vybavení pro návěsy, přívěsy nebo nástavbu. Vždy si tak můžete být jisti dokonale udržovaným vozovým parkem a maximální dostupností vozidel. Důležité je, že se můžete soustředit na svoji hlavní obchodní činnost. 

 

Přečtěte si více na stránkách daftrucks.cz
 
uptime plus
DAF-International-Truck-Service

Asistenční služba

V případě poruchy nebo jakékoli neočekávané situace se můžete zcela spolehnout na asistenční službu International Truck Service společnosti DAF. 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce Naši zkušení operátoři nabízejí veškerou asistenci potřebnou k tomu, abyste rychle dostali vozidlo zpět na silnici.

Přečtěte si více na daftrucks.cz

Volejte službu DAF ITS: +31 40 214 3000

The route to
DAF Trucks Praha, s.r.o.

  • Zdebradska 61

    251 01 Jazlovice - Rícany

    Czech Republic

  • Zeměpisná šířka: 49.9667

    Zeměpisná délka: 14.6217

  • http://www.daftruckspraha.cz

  • 47420