Objevte nákladní vozidla DAF

Společnost DAF zná váš obor podnikání a ví, jak důležitá je pro vás efektivita. Z toho důvodu nabízí sofistikovaná řešení přepravy, upravená na míru podle vašeho typu přepravy. Poskytuje také širokou nabídku služeb, které zajišťují maximální dostupnost vozidel. Vše najdete pod jednou střechou: u vašeho dealera DAF.

 
New Generation DAF XG+

Jste připraveni na „Vstup do budoucnosti“…?

Vice informací
On-the-road-to-even-cleaner-road-transport

Alternativní paliva a hnací soustavy

Celosvětové emise CO₂ a lokální kvalita vzduchu – to jsou problémy, jejichž důsledky pociťuje každý z nás. Včetně společnosti DAF. Z toho důvodu vyvíjíme a testujeme nové i stávající technologie na silnicích, abychom dosáhli ještě ekologičtější silniční přepravy s vyšší mírou udržitelnosti.

Další informace
 

Odborné prodejní poradenství a dodání v požadovaném termínu

Prodejci DAF jsou školeni ve všech aspektech našich vozidel: produktech, systémech, nástrojích a službách. Jsou dopravními konzultanty, kteří používají své rozsáhlé znalosti k tomu, aby vás úspěšně provedli celým prodejním procesem.

 

Dealer advice

Analýza vašich potřeb

Prodejní DAF s vámi během setkání bude konzultovat celou řadu aspektů ovlivňujících vaše podnikán jako např. vaše obchodní cíle, problémy, se kterými se potýkáte, složení vašeho vozového parku a vaše očekávání od nového vozidla. Díky jasné a podrobné představě o vaší společnosti a vašich potřebách vám prodejce DAF připraví kompletní nabídku na vaše ideální vozidlo, včetně finančních a servisních služeb. 

Moderní technologie

Vozidlo DAF je vyrobeno na základě vašich požadavků a ve specifikaci, která je ideální pro váš ty provozu. Prodejci DAF používají moderní technologie a systémy, díky kterým nakonfigurují to správné vozidlo pro vás. Jedním z těchto nástrojů je TOPEC – sofistikovaný program, který bere v potaz všechny důležité aspekty, včetně aplikace, hmotnosti, rozměrů, pozice závěsného zařízení, poloměru otáčení, výkonu a tras. Následně používá tyto údaje pro vyhodnocení optimální specifikace vašeho vozidla.

Kompletní nabídka

Po odsouhlasení specifikace vozidla vám zpracujeme podrobnou obchodní nabídku na vaše dokonalé vozidlo, připojíme nabídku na DAF Multisupport - smlouvu o opravách a údržbě - šitou na míru vašim potřebám a zjistíme pro vás možnosti financování prostřednictvím naší finanční společnosti PACCAR Financial. 

vehicle handover

Dodání v požadovaném termínu

Jakmile potvrdíte svou objednávku, váš prodejce DAF začne spolupracovat s naším oddělením logistiky vozidel, aby zajistil dodání ve vámi zvoleném termínu. Průběžně vás informujeme o stavu vaší objednávky a o předpokládaném termínu dodání.

 
DAF 3D truck configurator

DAF Truck Configurator

Efektivita začíná správnou volbou vozidla přizpůsobeného vašemu konkrétnímu použití. Nakonfigurujte si kabinu, barvu, exteriér, poháněcí soustavu, podvozek a další pomocí 3D konfigurátoru nákladních vozidel DAF.

Spusťte konfigurátor
 

The route to
DAF Trucks Praha, s.r.o.

  • Zdebradska 61

    251 01 Jazlovice - Rícany

    Czech Republic

  • Zeměpisná šířka: 49.9667

    Zeměpisná délka: 14.6217

  • http://www.daftruckspraha.cz

  • 47420