DAF Connect


Maximalizujte váš zisk pomocí systému pro správu vozového parku DAF Connect, který je nejlepší na trhu.

  • Přizpůsobitelný a uživatelsky přátelský panel online poskytuje přehledné informace o poloze vozidla, spotřebě paliva, najetých kilometrech, využití vozového parku a prostojích.
  • Funkce Live Fleet View (Živé zobrazení vozového parku) poskytuje přesné informace o poloze vozidel vozového parku, takže je možné optimálně plánovat, například i ujeté vzdálenosti, trasy a dobu jízdy.
  • Dostáváte výstrahy, které si můžete sami definovat v případech odchylky od parametrů jako je povolená rychlost, trasa, pozice a spotřeba paliva, takže můžete okamžitě provést odpovídající opatření.

Vyšší zisk díky dokonalému přehledu


Chcete mít dokonalý přehled o vašich vozidlech?

To vše vám umožní DAF Connect —  systém pro správu vozového parku, který vám pomůže s optimálním využitím vašich vozidel i řidičů. 

DAF-connect-infographic

Informace v reálném čase pro optimální výkon

Služba DAF Connect vám poskytne aktuální informace o vašich řidičích, vozidlech a procesech logistiky - a to online 24 hodin denně, 365 dní v roce. Díky získaným informacím zvýšíte dostupnost vašich vozidel, snížíte vaše provozní náklady a zvýšíte tak váš zisk na ujetý kilometr. DAF Connect je flexibilní systém pro správu vozového parku – ať provozujete jakýkoli typ přepravy, ať působíte kdekoli v Evropě. 

Sledujte

DAF Connect vám v reálném čase poskytne přehled o vašem řidiči i o stavu a poloze vašeho vozidla - kdykoli a kdekoli. Potřebujete jen počítač nebo notebook.

Jednejte

Služba DAF Connect mapuje aktuální pozici vašich vozidel a poskytuje vám podrobný přehled o výkonech a trasách, kde vozidla jezdí. Na první pohled uvidíte všechny časy odjezdů a příjezdů, což vám pomůže optimalizovat váš vozový park a zvýšit tak vaši produktivitu.

Předvídejte

S pomocí systému DAF Connect přizpůsobíte údržbu vašich vozidel vašim potřebám. Dealer DAF vám aktivně poskytuje podporu díky plánování a provádění oprav a údržby v době, kdy se vám to hodí.