Header-visual-The-New-LF

Nový DAF LF


Pure Excellence

V souladu s naší filozofií DAF Transport Efficiency jsme provedli celou řadu inovací populárního modelu LF a rozvážková doprava tak dosáhla další úrovně dokonalosti.

  • Nové pohonné jednotky pro maximální úsporu paliva
  • Skvěle připraven pro snadnou a rychlou montáž nástaveb
  • Svěží design exteriéru
  • Luxusní nový interiér
  • Lepší výhled z kabiny díky oknu ve spodní části dveří spolujezdce
  • Systém pro správu vozového parku DAF Connect pro maximální efektivitu dopravy

Nový DAF LF posunuje spolehlivost, životnost, manévrovatelnost a komfort na zcela novou úroveň a stává se měřítkem ve své třídě. Díky ještě vyššímu užitečnému zatížení a ještě vyšší efektivitě je nový DAF LF první volbou mezi rozvážkovými vozidly pro majitele i řidiče. Zkrátka: Pure Excellence.


DAF-The-New-LF-Transport-Efficiency

DAF Transport Efficiency přináší Pure Excellence

Mezi přednosti modelu LF náleží nejvyšší užitečná hmotnost v oboru, bezkonkurenční manévrovatelnost, dlouhá životnost a skvělý komfort a vstřícnost vůči řidiči. Nyní jsme posunuli úspěšné rozvážkové vozidlo LF ještě o krok dále, abyste mohli dosahovat ještě vyšší ziskovosti než dříve. 
Výsledkem je nový DAF LF.

DAF Transport Efficiency

6

% nižší spotřeba paliva

60

variant rozvoru kol / zadního převisu

60 000

km servisní intervaly

Více informací

Služby DAF

Pure Excellence v přepravě potřebuje víc než jen dokonalé nákladní vozidlo. Proto společnost DAF nabízí kompletní řešení dopravy. Profesionální síť autorizovaných dealerů vám pomůže s výběrem toho správného vozidla, zařídí financování a udrží váš vozový park v dokonalém stavu.

DAF Services
DAF-Connect-Visual

DAF Connect

Dokonalý nástroj pro řízení vozového parku, díky kterému můžete snížit provozní náklady a zvýšit váš zisk na ujetý kilometr.