Interiér

Interiér kabiny je řidičovo království. Nikdo to neví lépe než společnost DAF. S objemem 12,6 krychlových metrů má řidič modelu DAF XF Super Space Cab největší dostupnou kabinu pro práci a obývání.

Jízda

Řidiči si zaslouží to nejlepší

Při vytváření nákladního vozidla, které má vjet přímo do budoucnosti, musí člověk myslet dopředu. Proto jsme začali s otevřenou myslí ohledně potřeb řidičů v budoucnosti. Poskytování většího pohodlí, větší míry bezpečnosti. Změna koncepce pro pracoviště řidiče.

Pokud dnes může každý pracovat ze svého vlastního obývacího pokoje, neměl by mít nárok na tuto možnost také řidič? Tohle může znít podivně. Ale právě to jsme učinili: přeměnili jsme pracovní prostor řidiče na jeho obývací pokoj.

Obytný prostor

Obytný prostor

Model DAF XF nabízí spoustu místa. Pracovnímu a životnímu prostoru v kabině Super Space Cab o velikosti 12,6 m3 a výšce 2,25 m se nic nevyrovná. Pokud se vaše věci nevejdou do kabiny vozidla DAF, jednoduše si toho s sebou berete příliš mnoho. Kabina modelu XF Super Space Cab má více než 1 000 litrů úložného prostoru rozděleného do praktických zón.

Spánek

Spaní jako doma... nebo ještě lepší

Ve společnosti DAF víme: řidič, který je fit, jezdí bezpečněji. To je důvodem, proč lůžko DAF patří vždy mezi ta nejlepší. Dodává se ve velikosti 2,20 m. a tloušťce 16 cm s taškovými pružinami s téměř 900 pružinami z nerezové oceli a třemi komfortními zónami. Uprostřed je široká 80 cm a za sedadly 70 cm. To zaručuje perfektní odpočinek.

 

Související informace

DAF XF Euro 6 - pokyny pro řidiče

XF driver instructions

Jezdíte s nákladním vozidlem DAF XF Euro 6? Shlédněte instruktážní videa pro řidiče pro váš model vozidla DAF na kanálu YouTube.

Zobrazit seznam záznamů

Nakonfigurujte si nákladní vozidlo

DTC euro 6 teaser

Ať jsou požadavky jakékoli, vždy najdete vozidlo DAF, které je splňuje. Pomocí nástroje DAF Truck Configurator zjistěte, které vozidlo Euro 6 se hodí nejlépe pro uspokojení vašich potřeb.

Konfigurátor vozidel DAF Euro 6

Požadované informace

DAF logo on dealer building

Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte kontaktovat společnost DAF Trucks Praha. Odešlete dotaz prostřednictvím formuláře žádosti o informace.

Přejít na kontaktní stránku

Sdílet tuto stránku

Zveme vás ke sdílení naší stránky.