Exteriér

Díky výkonnému a elegantnímu vzhledu představuje model DAF XF pro každého přepravce skvělou vizitku. Působivý předek, charakteristická černá mřížka a atraktivní stylové prvky: to je nepochybně model DAF XF.

Design

Provedení spojené s funkčností

Při vývoji modelu XF stavěla společnost DAF nadále na velmi obdivované koncepci kabiny, která je proslulá prostorností a praktickým pohodlím.

  • Předek vozidla – spolu s blatníky, bočními límci a mezinápravovými spoilery – zaručuje velmi moderní vzhled
  • Maximální pozornost byla věnována aerodynamice a optimálnímu proudění vzduchu
  • Světlomety s volitelnou technologií LED zaručují největší světelný výkon s maximální provozní životností a minimální spotřebou energie.

Vnější osvětlení

Vnější osvětlení

Jednotky světlometů se ve standardním vybavení dodávají s halogenovým osvětlením H7 spolu s vestavěnými světly pro denní svícení (4 diody LED). Volitelně lze pro světlomety použít technologii LED. Osvětlení LED zaručuje největší světelný výkon s maximální provozní životností a minimální spotřebou energie. K dispozici jsou také volitelné ostřikovače světlometů, které jsou nádherně zabudované do jednotek světel.

 

Aerodynamika

Optimální proudění vzduchu

Střešní spoilery a boční límce mohou snížit spotřebu paliva a emise CO2 až o 10 procent. Jsou pečlivě přizpůsobené větší šířce vozidla 2,55 metru.

To samé platí pro aerodynamické blatníky s integrovanými ukazateli směru, zřetelnými pro cyklisty a chodce kvůli vyšší bezpečnosti.

Související informace

DAF XF Euro 6 - pokyny pro řidiče

XF driver instructions

Jezdíte s nákladním vozidlem DAF XF Euro 6? Shlédněte instruktážní videa pro řidiče pro váš model vozidla DAF na kanálu YouTube.

Zobrazit seznam záznamů

Nakonfigurujte si nákladní vozidlo

DTC euro 6 teaser

Ať jsou požadavky jakékoli, vždy najdete vozidlo DAF, které je splňuje. Pomocí nástroje DAF Truck Configurator zjistěte, které vozidlo Euro 6 se hodí nejlépe pro uspokojení vašich potřeb.

Konfigurátor vozidel DAF Euro 6

Požadované informace

DAF logo on dealer building

Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte kontaktovat společnost DAF Trucks Praha. Odešlete dotaz prostřednictvím formuláře žádosti o informace.

Přejít na kontaktní stránku

Sdílet tuto stránku

Zveme vás ke sdílení naší stránky.