Podvozek

Nízká hmotnost promyšleného podvozku umožňuje vysoké užitečné zatížení. Vysoký stupeň tuhosti zajišťuje vynikající jízdní vlastnosti. Součásti jako palivové nádrže, akumulátory, jednotka EAS, nádrž na kapalinu AdBlue a náhradní kolo jsou namontovány na různých místech podvozku. Účelem je maximální efektivita.

Pevný a lehký

Rám podvozku modelu XF

Přední část podvozku umožňuje dostupnost prostoru pro mimořádně široké chlazení motoru. Chladič je také chráněn pevným nosníkem přední ochrany proti podjetí. Pevná a tuhá přední část podvozku zajišťuje přesné vlastnosti řízení.

Nejenže odpružení zadní nápravy s konstrukcí Stabilink snižuje pohotovostní hmotnost, ale zajišťuje také vylepšené vlastnosti řízení. Nápravy, odpružení náprav a řízení jsou navržené za účelem snížení pohotovostní hmotnosti a vylepšení výkonnosti.

Uspořádání podvozku

Flexibilní uspořádání podvozku

Jedním z cílů při návrhu podvozku modelu XF bylo vytvoření co největšího prostoru. Aby se dosáhlo maximální flexibility při uspořádání podvozku, byly odděleny katalyzátor SCR a částicový filtr. Nádrž kapaliny AdBlue u variant jednotky tahače je umístěna prakticky pod kabinou. Výsledkem je spousta místa pro systémy čerpadel, hydraulické nádrže nebo palivové nádrže s celkovým objemem plných 1 500 litrů.

Související informace

DAF XF Euro 6 - pokyny pro řidiče

XF driver instructions

Jezdíte s nákladním vozidlem DAF XF Euro 6? Shlédněte instruktážní videa pro řidiče pro váš model vozidla DAF na kanálu YouTube.

Zobrazit seznam záznamů

Nakonfigurujte si nákladní vozidlo

DTC euro 6 teaser

Ať jsou požadavky jakékoli, vždy najdete vozidlo DAF, které je splňuje. Pomocí nástroje DAF Truck Configurator zjistěte, které vozidlo Euro 6 se hodí nejlépe pro uspokojení vašich potřeb.

Konfigurátor vozidel DAF Euro 6

Požadované informace

DAF logo on dealer building

Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte kontaktovat společnost DAF Trucks Praha. Odešlete dotaz prostřednictvím formuláře žádosti o informace.

Přejít na kontaktní stránku

Sdílet tuto stránku

Zveme vás ke sdílení naší stránky.