Ušito na míru vašim potřebám

Řada DAF LF Euro 6 obsahuje kompletní nabídku hospodárných vozů pro rozvoz zboží. Jejich vývoj zcela vycházel z maximální efektivity pro provozovatele a nejsnadnějšího možného používání pro řidiče. V důsledku toho řada DAF LF Euro 6 nastavuje novou laťku ohledně užitného zatížení, úspory paliva a provozuschopnosti. Zároveň je nepřekonatelně praktická.

Krátce

Stvořen pro vaše potřeby

Model DAF LF Euro 6 je důkladně promyšlený do posledního detailu. Je dokonale připraven pro práci při rozvozu zboží. Pro jakýkoliv úkol ohledně rozvozu zboží existuje ve třídě 7,5 až 19 tun řešení LF ušité přímo na míru. Ať už dáváte přednost čemukoliv, nabízí na svou třídu díky nízké pohotovostní hmotnosti špičková užitné zatížení. To podporuje hospodárnost, stejně jako nabídka moderních čtyř- a šestiválcových motorů PACCAR s výkony od 112 kW/152 k do 239 kW/325 k. Výkonný, spolehlivý, hospodárný a čistý. Díky servisním intervalům až 60 000 kilometrů je maximalizována provozuschopnost.

Designové provedení zajišťuje modelu DAF LF Euro 6 skvělý vzhled. Interiér s přístrojovou deskou se zabudovaným asistentem hodnocení jízdního stylu řidiče představuje nejlepší pracovní prostředí pro řidiče. Podvozek je absolutně plochý a nanejvýš přívětivý pro výrobce nástaveb.

Ať už hledáte podvozek nebo tahač, ať už si zvolíte denní kabinu, prodlouženou kabinu nebo spací kabinu – vždy je tu model LF dokonale vhodný pro vaše potřeby rozvozu zboží.

Vynikající výkon

Vynikající výkon

Velká spokojenost zákazníků vozidel řady LF je nejlepším důkazem jejich kvality. Každý, kdo řídí vozidlo LF, je okamžitě přesvědčen. Společnost DAF vyrábí vozidla, která si vedou skvěle – každý den, za těch nejnáročnějších okolností. K dispozici je přizpůsobené řešení pro každou aplikaci. Ať už používáte vozidlo LF ve stavebnictví, pro chladírenskou nebo mrazírenskou přepravu nebo při rozvozu zboží ve městech, je vždy maximálně výkonným a spolehlivým pomocníkem.

Tichý chod

Speciální tichá verze Silent otevírá další možnosti pro přepravu v městském prostředí. Implementací řady chytrých technologií, včetně speciálního softwaru, lze hluk v „tichém režimu“ omezit na maximálně 72 dB(A). Díky tomu je vozidlo ideální pro nakládku a vykládku zboží v oblastech, kde platí omezení hlučnosti ve večerních, nočních nebo ranních hodinách. Model LF Silent je dostupný jako 7,5tunový podvozek s 4,5litrovým motorem PACCAR PX-5 o výkonu 112 kW/152 k.

V chladu

Motory PACCAR PX-5 a PX-7 jsou nyní dostupné s možností montáže generátoru přímo na motor. To je užitečné obzvláště při dopravě zboží s řízenou teplotou. Pevná montáž zajišťuje spolehlivý provoz vodou či vzduchem chlazeného generátoru „Frigoblock“. Tato konstrukce významně prodlužuje životnost klínových řemenů, což znamená maximální spolehlivost a úspory v rámci nákladů a údržby. Navíc se generátor pro pohon chladicí jednotky snadno instaluje, čímž je zajištěna maximální efektivita.

Robustní

Řada LF je výjimečně vhodná pro aplikace, jako je uzavřená skříň nebo nástavba s bočními plachtami, valník, sklápěč nebo jako více specializovaná nástavba pro přepravu, například lehká nástavba s bagrovací lžící. 19tunový model LF Construction byl speciálně navržen pro aplikace zahrnující pravidelnou jízdu v terénu. Je charakteristický svou matně černou mřížkou chladiče, vysokým nárazníkem a robustním ochranným krytem v přední části chladiče. Vysoká poloha předního nárazníku umožňuje přístupový úhel téměř 25 stupňů a světlá výška činí 32 centimetrů. Robustní, výkonné a všestranné.

Související informace

Nakonfigurujte si nákladní vozidlo

DTC euro 6 teaser

Ať jsou požadavky jakékoli, vždy najdete vozidlo DAF, které je splňuje. Pomocí nástroje DAF Truck Configurator zjistěte, které vozidlo Euro 6 se hodí nejlépe pro uspokojení vašich potřeb.

Konfigurátor vozidel DAF Euro 6

Služby DAF

DAF services

Efektivní přeprava vyžaduje více než jen dokonalé nákladní vozidlo. Za každým nákladním vozem DAF je profesionální organizace a mezinárodní síť prodejců. Pomohou vám vybrat vhodné vozidlo, zařídí financování a budou váš vozový park udržovat v perfektním stavu.

Další informace

Požadované informace

DAF logo on dealer building

Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte kontaktovat společnost DAF Trucks Praha. Odešlete dotaz prostřednictvím formuláře žádosti o informace.

Přejít na kontaktní stránku

Sdílet tuto stránku

Zveme vás ke sdílení naší stránky.