LF Aerobody

Díky kombinaci nástavby a speciálně vyvinuté sady spoilerů je možné v běžném rozvážkovém provozu dosáhnout výrazného snížení spotřeby paliva a emisí CO2.

LF Aerobody

Maximální úspora paliva

Ideálních aerodynamických vlastností je u vozidla DAF LF Aerobody dosaženo svažujícím se střešním čelem, které se v přední části mírně zvedá, a zaoblenými hranami. V zadní části se střecha nástavby ve své střední části míně svažuje dolů a dále tak zlepšuje aerodynamické vlastnosti. Ze stejného důvodu je jako standard dodávána sada límců a spoilerů. Tato sada zajišťuje integraci kabiny a nástavby. Díky vylepšené aerodynamice je možné při rozvozu zboží dosáhnout více než 4% úspory paliva a snížení emisí CO2. Při cestovní rychlosti 85 km/h může být vozidlo LF Aerobody Euro 6 ve srovnání s vozidlem s běžnou nástavbou až o 8 % úspornější.  

16 nebo 17 europalety 

Vozidla LF Aerobody s nástavbami PACCAR vyrábí společnost Leyland Trucks ve Velké Británii. Nástavba má vnitřní délku 6,75 nebo 7,05 metru a hodí se tak pro 16 nebo 17 europalet. Standardně je vybavena zvedací plošinou s nosností 1 500 kg a pohodlí lze zvýšit volitelnými dveřmi na pravé straně nástavby vozidla LF Aerobody. Vozidlo DAF LF Aerobody má samozřejmě stejně výborné jízdní vlastnosti a uživatelskou přívětivost jako ostatní modely komplexní řady LF. Díky malému poloměru otáčení, snadnému nastupování do kabiny a nízké pohotovostní hmotnosti je ideální pro náročný rozvoz zboží. Model LF Aerobody je k dispozici s následujícími úspornými motory Euro 6: 4,5litrový čtyřválec PACCAR PX-5 a 6,7litrový šestiválec PACCAR PX-7 s výkonem od 112 kW/152 k do 194 kW/264 k. 

Nakonfigurujte si nákladní vozidlo

DTC euro 6 teaser

Ať jsou požadavky jakékoli, vždy najdete vozidlo DAF, které je splňuje. Pomocí nástroje DAF Truck Configurator zjistěte, které vozidlo Euro 6 se hodí nejlépe pro uspokojení vašich potřeb.

Konfigurátor vozidel DAF Euro 6

Služby DAF

DAF services

Efektivní přeprava vyžaduje více než jen dokonalé nákladní vozidlo. Za každým nákladním vozem DAF je profesionální organizace a mezinárodní síť prodejců. Pomohou vám vybrat vhodné vozidlo, zařídí financování a budou váš vozový park udržovat v perfektním stavu.

Další informace

Požadované informace

DAF logo on dealer building

Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte kontaktovat společnost DAF Trucks Praha. Odešlete dotaz prostřednictvím formuláře žádosti o informace.

Přejít na kontaktní stránku

Sdílet tuto stránku

Zveme vás ke sdílení naší stránky.