Interiér

Odpočatý řidič jezdí lépe. Proto společnost DAF věnovala interiéru modelu LF takovou pozornost. Interiér je perfektním pracovním prostředím se stejně vysokým standardem kvality jako u řady XF a CF. Výsledek: optimální pracovní prostředí pro řidiče. Díky použití teplých barev se bude každý řidič v kabině okamžitě cítit jako doma. Materiály, instalace a povrchová úprava interiéru jsou praktické a snadno se čistí. V důsledku toho interiér vždy vypadá svěže a úhledně.

Jízda

Prostě nasedněte a odjeďte

Díky použití teplých barev se bude každý řidič v kabině okamžitě cítit jako doma. Interiér modelu DAF LF nabízí:

  • Plně nastavitelná sedadla kvůli optimálnímu a snadnému používání.
  • Přístrojovou desku se snadno čitelným přístrojovým panelem a jasný barevný displej s Výkonnostním asistentem řidiče DAF.
  • Multifunkční volant s integrovanými ovládacími prvky.
  • Systém vytápění a větrání s mimořádně velkou kapacitou při udržování příjemných teplot.

Přístup do kabiny

Optimální přístupnost

Při rozvozu zboží řidič mnohokrát za den nastupuje do kabiny a zase z ní vystupuje. Proto je model DAF LF optimálně přístupný, a to díky dveřím, které se otevírají dokořán (90 stupňů), v kombinaci s praktickýmosvětlením interiéru.

Systémvytápění a větránímá mimořádněvelkou kapacitu. Teplota v interiéru se tak vždy rychle dostane na příjemnou hodnotu.

U lehkých modelů LF (se 17,5palcovými koly) bylazachovánanízká výškapodlahy89 cm.Těžšíverze19,5palcovými22,5palcovými koly majívýšku podlahy98 cm a 111 cm.

Odkládací prostor

Mnoho úložných možností

Především přirozvozu zboží řidičpotřebujemnohopraktickýchvariant, kam ukládat věci.Protomodel DAF LF nabízíobjemný a zamykatelnýúložný prostorna tunelu motorus doplňkovou možnostípro uložení něčeho na víku.

Verze s automatizovanou převodovkou AS Tronic mají další úložný prostor vedle palubní desky na straně řidiče – ideální například pro nákladní listy. Kromě tohojsou zde úložné prostoryvedveřníchpanelech,na zadnístěně kabinyje připevněnáúložná síťkadva úložné prostoryse nacházejí nadčelním sklem.

Nad čelním sklem na řidičově straně jsou k dispozicičtyři sloty DIN pro a.o.digitálnítachograf, který jetaksnadno přístupný.Prodlouženádenníkabina a spací kabinamají také standardně tři dalšíuzamykatelné úložnéschránkyza sedadly.

Související informace

Nakonfigurujte si nákladní vozidlo

DTC euro 6 teaser

Ať jsou požadavky jakékoli, vždy najdete vozidlo DAF, které je splňuje. Pomocí nástroje DAF Truck Configurator zjistěte, které vozidlo Euro 6 se hodí nejlépe pro uspokojení vašich potřeb.

Konfigurátor vozidel DAF Euro 6

Služby DAF

DAF services

Efektivní přeprava vyžaduje více než jen dokonalé nákladní vozidlo. Za každým nákladním vozem DAF je profesionální organizace a mezinárodní síť prodejců. Pomohou vám vybrat vhodné vozidlo, zařídí financování a budou váš vozový park udržovat v perfektním stavu.

Další informace

Požadované informace

DAF logo on dealer building

Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte kontaktovat společnost DAF Trucks Praha. Odešlete dotaz prostřednictvím formuláře žádosti o informace.

Přejít na kontaktní stránku

Sdílet tuto stránku

Zveme vás ke sdílení naší stránky.