Podvozek

Podvozek modelu Euro 6 LF byl navržen, aby bylo dosaženo maximální tuhosti a vynikajících jízdních charakteristik, nízké pohotovostní hmotnosti a dostatečného prostoru pro umístění součástí. Podvozek je zcela plochý a elektrická instalace zajišťuje maximální vstřícnost vůči výrobcům nástaveb. Aby bylo možné nabízet vozidla ušitá na míru libovolné aplikaci, představuje řada LF velký počet variant, co se týká užitného zatížení a rozvoru náprav.

Vysoké užitečné zatížení

Lehký a pevný

Zadní náprava modelu DAF LF Euro 6Podvozek představuje jednostěnnou konstrukci, takže pohotovostní hmotnost zůstává co nejnižší – maximální pevnosti je dosaženo díky mimořádně kvalitní oceli.

Aby bylo dosaženo vyšší kapacity zatížení, je možné 18- a 19tunové modely vybavit novou 13tunovou zadní nápravou, což je důležité v zemích, kde jsou na poháněné nápravě povolena zatížení překračující 11,5 tuny.
 

Rozložení dílů

Prakticky rozmístěné součásti

Součásti jako vzduchové nádrže a elektronické ovládání brzd jsou prakticky umístěny uvnitř podvozku, což vytváří mnoho volného místa pro montáž skříněk na nářadí, podpěr a náhradních kol.

Základ, na kterém se dá snadno stavět

Základ, na kterém se dá snadno stavět

Důležitá pro nákladní vozidlo v segmentu řady DAF  LF je vstřícnost k výrobcům nástaveb. Podvozek modelu LF je kvůli tomu zcela plochý. Jako varianta jsou dostupné praktické montážní držáky.

Konfigurace

Široká nabídka konfigurací podvozku

Podvozek modelu DAF LF Euro 6Společnost DAF nabízí model LF Euro 6 v různých hmotnostních třídách. Podvozky se 17,5palcovými koly nabízejí CHV 7,5 až 12 tun s čistými nosnostmi od 4180 do 8300 kilogramů.

Jsou-li vybaveny 19,5palcovými koly, nabízejí 14- a 16tunové podvozky čisté užitné zatížení od 9,570 do 11,570 kilogramů. Kromě toho společnost DAF nabízí také 14- a 16tunové tahače nových modelů LF s 19,5palcovými koly pro maximální celkové hmotnosti soustavy 24 až 28 tun.

Na vrcholku programu LF jsou 18- a 19tunové modely s podvozkem s 22,5palcovými koly a celkovou hmotností soustavy 26 až 32 tun.

 

Rozvor

Abychom nabízeli modely DAF LF ušité na míru libovolnému využití, je možné si vybrat ze široké nabídky rozvorů. 12tunová verze je k dispozici s pěti rozvory kol v rozmezí od 3,90 do 5,40 metru. Pro třídu 14 až 16 tun je k dispozici šest variant rozvorů v rozmezí 3,80 až 5,90 metru. U 19tunových modelů je možné si vybrat mezi osmi různými rozvory v rozmezí 3,45 a 6,25 metru.

Související informace

Nakonfigurujte si nákladní vozidlo

DTC euro 6 teaser

Ať jsou požadavky jakékoli, vždy najdete vozidlo DAF, které je splňuje. Pomocí nástroje DAF Truck Configurator zjistěte, které vozidlo Euro 6 se hodí nejlépe pro uspokojení vašich potřeb.

Konfigurátor vozidel DAF Euro 6

Služby DAF

DAF services

Efektivní přeprava vyžaduje více než jen dokonalé nákladní vozidlo. Za každým nákladním vozem DAF je profesionální organizace a mezinárodní síť prodejců. Pomohou vám vybrat vhodné vozidlo, zařídí financování a budou váš vozový park udržovat v perfektním stavu.

Další informace

Požadované informace

DAF logo on dealer building

Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte kontaktovat společnost DAF Trucks Praha. Odešlete dotaz prostřednictvím formuláře žádosti o informace.

Přejít na kontaktní stránku

Sdílet tuto stránku

Zveme vás ke sdílení naší stránky.