DAF LF Euro 6

DAF LF Euro 6

Nový model LF nabízí vše, co očekáváte od moderního nákladního vozu pro rozvoz zboží. Je svižný, umožňuje vynikající přístupnost a může se pochlubit prvotřídními jízdními vlastnostmi. Hodně zastávek a rozjíždění, rychlé nakládání a vykládání: to vše nový model LF zvládá bez námahy. Se zcela novým interiérem s veškerým myslitelným pohodlím pro řidiče. A se širokou nabídkou motorů, převodovek a převodových poměrů zadní nápravy. Pro optimální výkon.


Objevte více podrobností o modelu DAF LF Euro 6

 • Ušito na míru vašim potřebám

  DAF-lf-přizpůsobený-400Řada DAF LF vyvinutá pro intenzivní rozvážkovou dopravu má atraktivní design exteriéru a pohodlný interiér.

  Další informace
 • Exteriér

  DAF-lf-exteriér-400Model DAF LF působí robustně, ale přitom přátelsky. Jeho design je především velmi praktický.

  Další informace
 • Interiér

  DAF-lf-interiér-400V interiéru modelu LF uplatňuje společnost DAF standardy nejvyšší kvality své vlajkové lodi XF. Výsledek: optimální pracovní prostředí pro řidiče.

  Další informace
 • Poháněcí soustava

  DAF-lf-hnací-soustava-400Srdce poháněcí soustavy modelu DAF LF tvoří špičkové čtyřválcové a šestiválcové motory PACCAR Euro 6. Výkonné, čisté a hospodárné.

  Další informace
 • Podvozek

  DAF-lf-podvozek-400Nízká pohotovostní hmotnost pro maximální užitné zatížení. Podvozek modelu DAF LF je také perfektní základnou pro jakoukoliv nástavbu.

  Další informace
 • LF Construction

  DAF-lf-construction-400
  Model LF Construction je ideální pro použití ve stavebnictví, kde je velmi důležitá vynikající manévrovatelnost.

  Další informace
 • LF Aerobody

  DAF-Euro-6-LF-Aerobody-07
  LF Aerobody je 12tunové vozidlo určené pro rozvoz zboží, které se „z výroby“ dodává s aerodynamickou nástavbou PACCAR.

  Další informace

Související informace

Nakonfigurujte si nákladní vozidlo

DTC euro 6 teaser

Ať jsou požadavky jakékoli, vždy najdete vozidlo DAF, které je splňuje. Pomocí nástroje DAF Truck Configurator zjistěte, které vozidlo Euro 6 se hodí nejlépe pro uspokojení vašich potřeb.

Konfigurátor vozidel DAF Euro 6

Služby DAF

DAF services

Efektivní přeprava vyžaduje více než jen dokonalé nákladní vozidlo. Za každým nákladním vozem DAF je profesionální organizace a mezinárodní síť prodejců. Pomohou vám vybrat vhodné vozidlo, zařídí financování a budou váš vozový park udržovat v perfektním stavu.

Další informace

Požadované informace

DAF logo on dealer building

Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte kontaktovat společnost DAF Trucks Praha. Odešlete dotaz prostřednictvím formuláře žádosti o informace.

Přejít na kontaktní stránku

Sdílet tuto stránku

Zveme vás ke sdílení naší stránky.