DAF CF Euro 6

DAF CF Euro 6 Exterior

Model DAF CF Euro 6 nastavuje standard. Díky nízkým provozním nákladům, dokonalému pohodlí pro řidiče a především nesrovnatelné všestranností. Díky třem variantám kabiny, třem motorům a mnoha konfiguracím náprav a podvozku nabízí model DAF CF Euro 6 řešení na míru pro všechny přepravní potřeby!


Objevte více podrobností o modelu DAF CF Euro 6

 • Ušito na míru vašim potřebám

  DAF-cf-přizpůsobený-400
  Variabilní univerzální vozidlo DAF: řada CF Euro 6. Ideální nákladní vozidlo pro rozmanité použití Od stavebnictví po rozvoz zboží.

  Další informace
 • Exteriér

  DAF-cf-exteriér-400Provedení modelu DAF CF Euro 6. Robustní, elegantní a funkční. Optimální aerodynamika zajišťuje ideální proudění vzduchu a tak i nízkou spotřebu paliva.

  Více o exteriéru
 • Interiér

  DAF-cf-interiér-400Řada DAF CF jek dispozici s praktickou kabinou Day Cab, prostornou kabinou Sleeper Cab a mimořádně prostornou kabinou Space Cab, poskytující jedinečnou výšku 223 centimetrů. K tomu ještě více bezpečnosti a pohodlí.

  Více o interiéru
 • Poháněcí soustava

  DAF-cf-hnací-soustava-400Model CF Euro 6 nabízí hospodárné poháněcí soustavy s širokounabídkou-nejmodernějších motorů PACCAR. Od 234 do 510 k a s výkonnými motorovými brzdami. S manuální převodovkou s přímým záběrem a přeběhem nebo automatizovanou převodovkou AS Tronic.

  Více o hnací soustavě
 • Podvozek

  DAF-cf-podvozek-400
  Lehký a pevný podvozek vede k maximálnímu užitnému zatížení a díky tomu i nejvyšší možné návratnosti. Vysoká tuhost a zadní odpružení Stabilink zajišťují stabilní ovládání.

  Více o podvozku
 • CF Construction

  DAF-cf-construction-400
  Vyvinutý speciálně pro využití ve stavebnictví, kde je vyžadována pravidelná jízda v terénu. Vozidla CF Construction mají díky zvětšenému nájezdovému úhlu a větší světlé výšce dobrou schopnost jízdy v terénu.

  Další informace

Související informace

Nakonfigurujte si nákladní vozidlo

DTC euro 6 teaser

Ať jsou požadavky jakékoli, vždy najdete vozidlo DAF, které je splňuje. Pomocí nástroje DAF Truck Configurator zjistěte, které vozidlo Euro 6 se hodí nejlépe pro uspokojení vašich potřeb.

Konfigurátor vozidel DAF Euro 6

Služby DAF

DAF services

Efektivní přeprava vyžaduje více než jen dokonalé nákladní vozidlo. Za každým nákladním vozem DAF je profesionální organizace a mezinárodní síť prodejců. Pomohou vám vybrat vhodné vozidlo, zařídí financování a budou váš vozový park udržovat v perfektním stavu.

Další informace

Požadované informace

DAF logo on dealer building

Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte kontaktovat společnost DAF Trucks Praha. Odešlete dotaz prostřednictvím formuláře žádosti o informace.

Přejít na kontaktní stránku

Sdílet tuto stránku

Zveme vás ke sdílení naší stránky.