DAF Servisní smlouva

DAF-Multisupport-mainvisual S DAF servisní smlouvou jsme o krok dále v nabídce toho nejlepšího řešení pro každého z našich zákazníků.

 

Balíčky služeb DAF servisní smlouva

Balíčky služeb DAF servisní smlouva

S balíčky služeb Care, DAF Warranty Plus a s organizací, která je zabezpečuje, nabízíme komplexní řadu standardních a volitelných servisních služeb. S DAF Servisní smlouvou si můžete zvolit jeden ze šesti předem definovaných servisních balíčků:

DAF MultiSupport package overview_CZ

Care+

DAF MultiSupport Careplus_CZ  

Zabezpečuje komplexní preventivní údržbu na základě předem smluvené měsíční platby. 

Balíček Care+ vám nabízí dvojí výhodu: váš nákladní vůz je udržován ve výborném stavu a odpovídající náklady už předem znáte.

Warranty Plus I

DAF MultiSupport Warranty Plus Driveline_CZ

Za předem stanovenou pevnou cenu zabezpečuje nezbytné opravy pohonné jednotky vozidla. 

 Vysoká kvalita oprav po omezenou dobu.

Warranty Plus II

DAF MultiSupport Warranty Plus Vehicle_CZ
Za předem stanovenou pevnou cenu zabezpečuje nezbytné opravy vozidla. 

Vysoká kvalita oprav po omezenou dobu.

Xtra Care

DAF MultiSupport Extra Care_CZ 

Zabezpečuje komplexní preventivní údržbu, nezbytné opravy pohonné jednotky vozidla a podporu v případě poruchy (náklady na odtah). 

Až po dobu osmi let máte zajištěnu včasnou údržbu, vysoce kvalitní opravy a maximální dostupnost vozidla v případě poruch pohonné jednotky.

Flex Care

Flex Care_CZ 

Zabezpečuje komplexní preventivní údržbu a nezbytné opravy celého vozidla včetně následků opotřebení. 

Balíček Flex Care udržuje vaše vozidlo v tom nejlepším technickém stavu. Nabízí pružné řešení údržby a oprav pro převážnou část těch částí vašeho vozidla, které jsou závislé na servisu.

Full Care

DAF MultiSupport Full Care_CZ

Zabezpečuje komplexní preventivní údržbu a nezbytné opravy celého vozidla včetně následků opotřebení, podporu při poruchách, zákonem stanovené inspekce a prohlídky a volitelné přídavné produkty. 

Jde o vrcholný balíček, který vám umožňuje soustředit se na vaši hlavní oblast podnikání.

Délka servisních balíčkú

Naše servisní balíčky Warranty Plus (k dispozici až po dobu tří let) mohou být dále kombinovány s balíčky DAF Servisní smlouvou Care, které jsou dostupné až po dobu osmi let. Při tomto nastavení je k dispozici na míru sestavené servisní řešení téměř pro jakoukoliv aplikaci a použití vozidla.

DAF MultiSupport tabellen_CZ

Výhody

Více než jen opravy a údržba…

V oboru dopravy je vše zaměřeno na maximalizaci produktivity a na minimalizaci nákladů: největší možný zisk na tunu/kilometr. Program DAF Servisní smlouva a jeho nové balíčky Warranty Plus jsou stavebními bloky nového servisního programu DAF Repair & Maintenance, který je vytvořen tak, aby vám nabídl na míru sestavené servisní balíčky, které předcházejí nepříjemným překvapením a zároveň omezují výši vašich měsíčních nákladů.

Výhody:

  • Plná kontrola nad financemi: DAF Servisní smlouva vám nabízí na míru přizpůsobené služby za dohodnutou cenu v oblasti údržby a oprav. 
  • Optimalizovaný výkon vozidla: Dokonale vyškolení technici a mechanici vašeho dealera společnosti DAF jsou perfektně seznámeni s každým prvkem vašeho vozu a používají pouze vysoce kvalitní originální náhradní díly DAF. Vaše vozidlo bude udržováno v optimálním stavu, který snižuje rizika poruch a následných nákladných oprav a prostojů vozidla. 
  • Maximální doba provozuschopnosti vozidla: Váš dealer vytvoří (s přihlédnutím k využití vozidla a jeho konfiguraci) optimalizovaný plán údržby, který nejlépe odpovídá vašemu vozidlu a jeho režimu provozu. V případě poruchy nebo jiné neočekávané situace se můžete plně spolehnout na silniční asistenci DAF ITS.
  • Vyšší odkupní cena: DAF Servisní smlouva zabezpečuje pro vaše vozidlo ten nejvyšší stupeň servisu. Hodnota toho, že údržba a opravy vašeho vozidla jsou prováděny podle standardů společnosti DAF a s použitím originálních náhradních dílů DAF, se neprojevuje pouze ve zvýšení životnosti a spolehlivosti vozidla, ale také ve zvýšení jeho zbytkové hodnoty. S DAF Servisní smlouvou zaručuje společnost DAF vyšší odkupní hodnotu vozidla.
  • Flexibilní nabídka: S flexibilitou programu našich služeb DAF Servisní smlouva nabízíme to nejlepší řešení pro každého z našich zákazníků.

Brožura – DAF servisní smlouva

Stáhnout

Stručný průvodce - DAF servisní smlouva

Stáhnout

Požadované informace

DAF logo on dealer building

Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte kontaktovat společnost DAF Trucks Praha. Odešlete dotaz prostřednictvím formuláře žádosti o informace.

Přejít na kontaktní stránku

Sdílet tuto stránku

Zveme vás ke sdílení naší stránky.