Originální díly DAF

Každé nákladní vozidlo DAF, které opouští výrobní linku, má za sebou dlouhou cestu vývoje a testování. Tím je zajištěno, že všechna naše nákladní vozidla odpovídají nejvyšším standardům souvisejícím s bezpečností, spolehlivostí, výkonem, provozními náklady a životním prostředím. Stejné nároky klademe také na naše originální náhradní díly DAF. Díky tomu získáváte maximální návratnost jak pro vaše nákladní vozidla, tak pro vlastní firmu.


 • Originální díly DAF

  DAF Parts Genuine Parts

  The parts are specially designed for your vehicle so you can be sure that they function perfectly together and result in optimum performance of your truck.

  Další informace
 • Příslušenství DAF

  DAF Accessories DAF XF Euro 6
  Pro každé nákladní vozidlo DAF byla vyvinuta obsáhlá nabídka příslušenství DAF. DAF LF, CF a XF. Od spoilerů, potahů sedadel, slunečních clon a hliníkových disků po chladničku nebo televizor a video.

  Další informace
 • Repasované díly DAF

  DAF Exchange Parts
  DAF nabízí vysoce kvalitní alternativy pro velký počet součástek, jako jsou spouštěče, alternátory a převodovky. Jsou známé jako originální repasované náhradní díly DAF.

  Další informace
 • Maziva DAF

  DAF Lubricants
  Protože maziv DAF je široká řada, můžeme nabídnout maziva pro každý model motoru PACCAR.

  Další informace
 • Dárkové předměty DAF

  DAF collection
  Od kšiltových čepic až po pohodlné bundy, a od náramkových hodinek až po velmi detailní modely vozidel DAF.

  dafshop.com

Originální díly DAF

MAX Karta

Maxcard

MAX karta je zdarma a nabízí obrovské množství výhod při nakupování dílů DAF a TRP. Zaregistrujte se již nyní a zažádejte si o osobní MAX kartu.

Přihlášení nebo registrace – MAX karta

Obchod DAF

DAF Collection

Kolekce oděvů a dárkových předmětů, od kšiltovek přes pohodlné bundy a hodinky k detailním miniaturním modelům vozidel DAF.

Obchod DAF

Požadované informace

DAF logo on dealer building

Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte kontaktovat společnost DAF Trucks Praha. Odešlete dotaz prostřednictvím formuláře žádosti o informace.

Přejít na kontaktní stránku

Sdílet tuto stránku

Zveme vás ke sdílení naší stránky.