Časopis "DAF in action"

Interní časopis společnosti DAF „DAF v akci“ vychází dvakrát ročně. Časopis se nezabývá jen produkty a službami společnosti DAF. Informuje o přepravě a logistice v širším slova smyslu, a novinkách, akcích u českých a slovenských zástupců společnosti DAF.

DAF v Akci - vydání 2, 2016

DAF_v_akci_2_2016

Díky rozšiřování naší nabídky v souladu s filozofií DAF Transport Efficiency jsme se stali nejrychleji rostoucí značkou nákladních vozidel v Evropě. Přečtěte si více o našich nejnovějších produktech a službách.

Stáhnout

DAF v Akci - vydání 1, 2016

DAF_v_akci_2016_01

Společnost DAF Trucks CZ oslavila 20. výročí působení na českém trhu. Přečtěte si více o našich začátcích i o službách, které nabízíme v současné době.

Stáhnout

DAF v Akci - vydání 1, 2015

DAF-v-akci-02-2015

Přečtěte si o nové LF 2016 Edition, o výhodách našich servisních smluv nebo o tom jak cestují nosorožci.

Stáhnout

DAF in action - vydání 1, 2014

DAF in action Magazine 01 2014

Přečtěte si vše o nových modelech Euro 6  LF a CF Construction, vstupu společnosti DAF na brazilský trh, novém distribučním středisku společnosti PACCAR Parts a modelu DAF Euro 6 XF pro každodenní použití.

Stáhnout

DAF in action - vydání 1, 2013

DIAM 1 2013

Toto vydání obsahuje představení modelů Euro 6 LF a CF, ultramoderního výrobního závodu na nákladní vozidla v Leylandu, nově vyvinutého motoru PACCAR MX-11 pro normu Euro 6 a mnoho dalších informací....

Stáhnout

DAF in action - vydání 2, 2014

DAF-in-action-cover-2-2014-105

Vždy správné řešení! Přečtěte si vše o široké nabídce vozidel DAF, která nabízí správné řešení pro každou aplikaci, ať už se jedná o rozvoz, stavebnictví, komunální přepravu, zemědělství nebo těžkou dálkovou přepravu.

Další informace

Požadované informace

DAF logo on dealer building

Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte kontaktovat společnost DAF Trucks Praha. Odešlete dotaz prostřednictvím formuláře žádosti o informace.

Přejít na kontaktní stránku

Sdílet tuto stránku

Zveme vás ke sdílení naší stránky.