Kontakty na obchodní oddělení

DAF-Iva-Chalupova-500
Ing. Iva Chalupová
Obchodní ředitelka / Sales Director

Mobil: + 420 606 671 102
Tel: + 420 323 626 201
Fax: + 420 323 626 299
E-mail: iva.chalupova@daftrucks.com
DAF-Adam-Tlustak-500

Pro oblast: Praha, Praha východ, Kutná Hora, Benešov

Ing. Adam Tlusťák
Prodej vozidel
DAF Trucks Praha, s.r.o.
Mobil: +420 606 605 492
Tel.: +420 323 626 203
Fax: +420 323 626 299
E-mail: adam.tlustak@daftrucks.com
Petr Schwarz

Pro oblast: Praha, Praha západ, Beroun, Příbram

Bc. Petr Schwarz
Prodejce vozidel
DAF Trucks Praha, s.r.o.
Mobil.: +420 602 643 685
Tel.: +420 323 626 204
Fax: +420 323 626 299
E-mail: petr.schwarz@daftrucks.com
Jaroslav Suchan

Pro oblast: Praha, Kolín, Nymburk

Ing. Jaroslav Suchan
Prodej vozidel
DAF Trucks Praha, s.r.o.
Mobil: +420 606 620 137
Tel.: +420 323 626 204
Fax: +420 323 626 299
E-mail: jaroslav.suchan@daftrucks.com

Petr Brezina

Pro oblast: Praha, Rakovník, Kladno, Mělník + specialista na podvozky TATRA Phoenix

Ing. Petr Březina
Prodejce vozidel
DAF Trucks Praha, s.r.o.
Kancelář Rakovník, Lubenská 1588
Mobil: +420 724 849 738
Tel.: +420 323 626 111
Fax: +420 323 626 299
E-mail: petr.brezina@daftrucks.com


Marek Kuchar

Pro oblast: Praha, Mladá Boleslav + specialista na podvozky DAF

Marek Kuchař
Prodej vozidel
DAF Trucks Praha, s.r.o.
Mobil: +420 602 750 849
Tel.: +420 323 626 111
Fax: +420 323 626 299
E-mail: marek.kuchar@daftrucks.com


Daniel Petrovic

Pro oblast: České Budějovice, Český Krumlov, Prachatice, Strakonice

Daniel Petrovič
Prodej vozidel
DAF Trucks Praha, s.r.o.
Kancelář České Budějovice, Hlinská 681
Mobil.: +420 724 939 070
Tel.: +420 387 319 774
Fax: +420 387 319 775
E-mail: daniel.petrovic@daftrucks.com

Petr Suchan

Pro oblast: České Budějovice, Písek, Tábor, Jindřichův Hradec

Ing. Petr Suchan
Prodejce vozidel
DAF Trucks Praha, s.r.o.
Kancelář České Budějovice, Hlinská 681
370 01 České Budějovice
Mobil.: +420 602 405 940
Tel.: +420 387 319 774
Fax: +420 387 319 775
E-mail: petr.suchan@daftrucks.com

Michal Kutlvasr

Pro oblast: Vysočina

Michal Kutlvašr
Prodej vozidel
DAF Trucks Praha, s.r.o.
Kancelář Humpolec, Okružní 1628
Mobil: +420 702 026 113
Tel.: +420 323 626 111
Fax: +420 323 626 299
E-mail: michal.kutlvasr@daftrucks.com


Sdílet tuto stránku

Zveme vás ke sdílení naší stránky.